Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Everhouse Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż drzwi na obsługiwanym terenie,

  • obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych,

  • realizacja zadań zwiększających sprzedaż,

  • profesjonalne doradztwo w zakresie stolarki drzwiowej,

  • posprzedażowa obsługa klienta,

  • uczestnictwo w firmowych spotkaniach handlowych,

  • raportowanie wyników sprzedażowych,

  • uczestnictwo w targach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w segmencie stolarki drzwiowej - wymóg konieczny

  • znajomość rynku w obszarze stolarki drzwiowej,

  • wykształcenie min. średnie,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • silna orientacja na wynik i realizację planów sprzedaży,

  • dynamizm w działaniu, chęć podejmowania wyzwań,

  • wiedza z zakresu sprzedaży (taktyki, techniki, strategie),

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, swobodna komunikacja i wysoka kultura osobista,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • czynne prawo jazdy kat.B,

  • znajomość środowiska MS Office.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego,

  • premie uzależnione od wyników sprzedaży.

O nas

Firma Everhouse Sp. z o. o. istnieje na polskim rynku od 2008 roku. Jesteśmy producentem drzwi wewnętrznych. Zaangażowanie i doświadczenie pracowników na każdym etapie tworzenia naszych wyrobów pozwoliły na dynamiczny rozwój firmy oraz stworzenie produktu zgodnego z oczekiwaniami naszych Klientów. Trwałość i estetyka naszych produktów oraz solidne podwaliny firmy zostały docenione przez naszych kontrahentów, którymi są największe w Polsce sieci marketów budowlanych, składy budowlane oraz punkty dealerskie. Łącząc drewno, szkło oraz elementy z metalu tworzymy drzwi o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie.