Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

ENSAFE sp. z o.o.

4 4005 400 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca na dedykowanych bazach danych w systemie CRM

  • komunikacja z działami firmy w systemie do zarządzania projektami

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na ustalony produkt (krzesła ewakuacyjne, materace ewakuacyjne)

  • opieka nad Klientami

  • rozwój sprzedaży i realizacja planu sprzedażowego

  • budowanie dobrego wizerunku firmy

  • budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

  • analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży

  • promocja wyrobów na targach i seminariach

  • negocjacje oraz kalkulacje cenowe, przygotowanie ofert handlowych

  • praca zdalna poza siedzibą firmy

Podział czasu pracy
20%

Praca "w terenie"

80%

Pozostałe zadania

Nasze wymagania

  • szacunek do wszystkich ludzi oraz duża kultura osobista

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie

  • komunikatywność i pozytywne usposobienie

  • ukierunkowanie na działanie oraz kreatywność

  • doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata w sprzedaży B2C, B2B (praca bezpośrednio „w terenie”)

  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i dyspozycyjność

  • mobilność: gotowość wyjazdów terenowych 40%

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • osoba pracująca w branży zajmującej się dostawą produktów dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się lub produktów medycznych

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę zdalną

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premiowy system motywacyjny uzależniony od wyników pracy (realizacji celów sprzedażowych)

  • laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie funkcjonującej na rynku od 15 lat

  • program wprowadzający – szkolenie produktowe i przygotowanie techniczne

  • pracę w zespole ludzi pozytywnie i optymistycznie nastawionych do życia, dostrzegających rozwiązania a nie problemy 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

EnSafe Sp. z o. o. – nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów związanych z dostępnością obiektów dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się. Produkujemy krzesła ewakuacyjne (projekt i Produkt Polski)materace i prześcieradła ewakuacyjne, które umożliwiają bezpieczną i szybką ewakuację osób o ograniczonej zdolności poruszania się w przypadku konieczności ewakuacji z budynku. Nasza główna siedziba mieści się w Krakowie.

Przedstawiciel handlowy (Region Północ) będzie odpowiedzialny za rozwijanie sprzedaży produktu na podległym terenie we wszystkich kanałach i u wszystkich rodzajów Klientów. Nasi główni Klienci to instytucje publiczne tj. Uniwersytety, Urzędy Miast, Urzędy Wojewódzkie, Domy Pomocy Społecznej, Szpitale, inne instytucje publiczne.

Nasz produkt - krzesło ewakuacyjne FALCON - wygrało konkurs Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii "Produkt dostępny" - https://youtu.be/ew7nQ2iKF7s

Przewiń do profilu firmy

Teren za który będzie odpowiedzialny PH

Województwa:

łódzkie, mazowieckie

Szukamy osób posiadających co najmniej 3 letnie doświadczenie jako PH

Będziemy rozpatrywać CV tych osób które spełniają to kryterium a ponadto wypełnią ankietę która jest częścią aplikacji.