Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ORIENTANA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będzie odpowiedzialna za rozwój marki Orientana w drogeriach sieciowych (Hebe, Natura, SuperPharm, Kontigo) oraz punktach detalicznych (drogerie, apteki, sklepy ze zdrową żywnością)

  • Będzie przede wszystkim dbać o dobre, partnerskie relacje z aktualnymi klientami ale też pozyskiwać nowych klientów (co prawda w mniejszym stopniu),

  • Będzie przeprowadzać szkolenia produktowe w sieciach drogeryjnych, dbać o właściwą ekspozycję produktów, wprowadzać nowości oraz konkursy i promocje sprzedażowe

  • Będzie dbać o pozytywny wizerunek, pozycję rynkową firmy Orientana oraz wyniki sprzedaży na swoim terenie

  • Poszukujemy Przedstawiciela dla regionu obejmującego województwa: wielkopolskie, łódzkie i lubuskie (miejsce zamieszkania koniecznie: Poznań i okolice)

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży w charakterze Przedstawiciela Handlowego / Key Account w branży kosmetycznej – dużym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży kosmetyków naturalnych

  • Znajomości rynku detalicznego zarówno w ramach kanału nowoczesnego (sieci drogeryjne) jak i tradycyjnego (drogerie indywidulane, apteki, sklepy ze zdrową żywnością, inne)

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami

  • Pozytywnego nastawienia, dobrej organizacji pracy i dużego zaangażowania !

  • Umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjne (prezentacja/szkolenie)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Konieczność zamieszkania w Poznaniu i okolicach !

  • Uśmiechu na co dzień i myśleniu o rozwiązaniach a nie problemach

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

  • Wynagrodzenie stałe wraz z motywacyjnym systemem premiowym

  • Samochód służbowy (Skoda Scala rocznik 2021) i inne narzędzia pracy (telefon, tablet – zamówienia zbierane są on-line poprzez aplikację w tablecie)

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji

  • Autentyczny rozwój kompetencji w dynamicznej, nowoczesnej i biznesowo etycznej firmie oraz pozytywną atmosferę w Zespole

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Orientana (www.orientana.pl) jest producentem wysokiej jakości kosmetyków naturalnych z roślin azjatyckich. Jesteśmy polską marką, która działa na rynku w Polsce i EU ponad 10 lat i swoją ofertę kieruje do drogerii sieciowych i indywidulanych, aptek, sklepów ekologicznych i do wszystkich Klientów, dla których naturalne kosmetyki mają znaczenie. Kosmetyki Orientana nie zawierający chemicznych składników, takich jak: parabeny, PEG-i, ftalany, SLS/SLES/ALS, silikony, pochodne ropy naftowej, oleje mineralne, itp. W asortymencie mamy ok. 100 kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji Twarzy, Ciała i Włosów o unikalnych składach i formułach. Dynamicznie się rozwijamy zarówno w Polsce jak i Europie, stale poszerzamy dystrybucję i poszukujemy Przedstawicieli Handlowych.

Przewiń do profilu firmy