Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

RawlplugO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań - prezentacja pełnej oferty firmy;
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami hurtowymi;
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji, również z dotychczasowymi partnerami;
  • bieżące wsparcie i pomoc klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych poprzez doradztwo i demonstrację rozwiązań;
  • teren pracy: woj. łódzkie (powiaty: Opoczno, Radomsko, Pajęczno).

Nasze wymagania

  • 1 rok doświadczenia w pracy z klientem;
  • doświadczenie w branży wyrobów złącznych/elektronarzędzi/narzędzi ręcznych/materiałów budowalnych będzie dodatkowym atutem;
  • średnie wykształcenie (profil budowlany mile widziany);
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • skuteczność w nawiązywaniu relacji z klientami;
  • samodzielność i zaangażowanie w codziennej pracy;
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie - umowa o pracę;
  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
  • wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące wiedzę;
  • partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
  • przejrzysty system wynagradzania (stała pensja + premia);
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, tablet, telefon;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe), a także eventach integracyjnych.

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Przedstawiciel Handlowy, łódzkie