Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

GEBHARDT-STAHL POLSKA SP. Z O.O.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwijanie istniejącego portfela klientów – budowanie relacji z klientami i bezpośrednie wizyty handlowe z określoną systematyką,

  • pozyskiwanie nowych klientów – docieranie do osób decyzyjnych, prezentacja oferty, budowanie relacji,

  • profesjonalne doradztwo

  • realizacja okresowych celów sprzedażowych,

  • negocjowanie warunków handlowych z klientami, i pozyskiwanie zamówień

  • monitorowanie rynku i konkurencji a w szczególności asortymentu, nowości i cen na podległym obszarze,

  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań i dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • gotowość pracy w terenie

  • nastawienie na wynik

  • umiejętność pracy zespołowej

  • doświadczenie w sprzedaży, w profesjonalnym doradztwie techniczno – handlowym

  • znajomość szeroko rozumianej branży budowlanej lub stalowej

  • znajomość rynku producentów okien PVC

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - preferowany niemiecki

  • wykształcenie handlowe lub techniczne

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę pod znaną, renomowaną marką w swojej branży,

  • bardzo dobrą atmosferę w zespole

  • pracę mobilną z obszarem działania na terenie całej Polski,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, opieka medyczna),

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.