Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Agaflex Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • codzienne wyjazdowe wizytowanie klientów na terenie następujących województw: lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjacje warunków sprzedaży wyrobów
  • przygotowywanie ofert sprzedaży, koordynacja oraz weryfikacja realizacji zamówień
  • teren działania – północno wschodnia część kraju

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość rynku instalacyjnego będzie dodatkowym atutem `
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta
  • silne nastawienie na skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • umowę o pracę /pełny etat/
  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon, komputer, samochód służbowy itd.

O nas

AGAflex jest firmą produkcyjno-handlową działającą od ponad 10 lat w Polsce i w innych krajach Europy. AGAflex jest firmą całkowicie polską zajmującą się głównie produkcją złączek remontowo-naprawczych AGA. Złączki samozaciskowe oraz obejmy naprawcze są podstawowymi, ale nie jedynymi produktami jakie znajdują się w ofercie firmy. Przez ostatnie lata wprowadzono do oferty wiele innych produktów uzupełniających i obecnie nieustannie pracujemy nad ciągłym poszerzaniem naszego asortymentu.

Przedstawiciel Handlowy, łódzkie