Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

MACED Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Podlegając Dyrektorowi ds. Rozwoju Rynku będziesz odpowiedzialny za tworzenie, rozwijanie sprzedaży w segmencie sprzedaży detalicznej. Ponadto będziesz zarządzać wszystkimi aspektami relacji z klientami. Stanowisko wymaga doświadczenia w sprzedaży.

  • Obsługa klientów kanału detalicznego na podległym rejonie (województwo łódzkie)

  • Budowanie i rozwój sieci sprzedaży

  • Realizacja zaplanowanych wizyt handlowych

  • Analiza potrzeb klientów, realizacja zamówień

  • Prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków handlowych

  • Budowanie dobrych, trwałych relacji biznesowych z klientami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG w obsłudze klienta

  • Mile widziane doświadczenie w branży zoologicznej

  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych

  • Umiejętność prowadzenie rozmów o charakterze negocjacyjnym

  • Orientacja na działanie, dążenie do wyznaczonego celu

  • Dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy

  • Prawo jazdy kategoria B i gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Cenimy otwarte i bezpośrednie relacje, które budują zaufanie naszych pracowników i klientów. Dlatego chcemy, abyś był częścią tworzenia naszej firmy, która jest liderem rynku w branży karmy dla zwierząt domowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet socjalny również dla najbliższych (karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna)

O nas

Maced od 30 lat buduje rynek przysmaków dla psów nie tylko w Polsce. Nasze produkty można znaleźć na półkach sklepowych w całej Europie. Obsługujemy największych detalistów i dystrybutorów w Unii Europejskiej, nasze produkty dostępne są w ponad 20 krajach.

Łączymy to, co najlepsze: „Technologia i doświadczenie oraz wiedza i miłość do psów. Najlepsze połączenie.

Nasz zróżnicowany zespół liczy ponad 300 pracowników w 3 lokalizacjach: Polanów, Gardno i Poznań.