Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Plastics Group Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i opieka nad grupami klientów w powierzonym regionie,

  • Realizowanie planów sprzedaży, w tym w poszczególnych kategoriach produktowych,

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,

  • Podstawowe doradztwo techniczne dla klientów,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Podstawowa obsługa reklamacji od klientów,

  • Udział w monitorowaniu należności,

  • Raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi standardami,

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, handlowca lub doradcy technicznego

  • Samodzielność i operatywność,

  • Zaangażowanie oraz komunikatywność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Jeśli masz już doświadczenia związane z tworzywami sztucznymi (mile widziane w handlu produktami dla branży budowlanej lub reklamowej) – będzie to zaleta,

To oferujemy

  • Rozwijającą pracę w dynamicznie rosnącej od wielu lat, jednej z największych firm w swojej branży,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Motywacyjny system wynagradzania: atrakcyjna podstawa + nagroda uzależniona od wyników,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),

  • Szkolenia produktowe i handlowe oraz pełne wsparcie merytoryczne fachowców w trakcie pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin.

Benefity

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego

  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej

Plastics Group jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Współpracujemy z największymi firmami działającymi w różnorodnych branżach dostarczając wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w przemyśle, budownictwie, produkcji opakowań, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.

Do naszego zespołu handlowego poszukujemy zaangażowanej i operatywnej osoby, która będzie obsługiwać obecnych jak i pozyskiwać nowych klientów we wskazanym regionie.

Jeśli chcesz z nami pracować, musisz mieć umiejętność rozmowy z ludźmi, chcieć się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, być dokładnym i rzetelnym. Nie musisz znać naszej branży, bo potrafimy dzielić się wiedzą i wspierać naszych partnerów. Jeśli uważasz, że to Twoje cechy – zgłoś się do Nas.

Przewiń do profilu firmy