Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

DERFORM SP.J.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy handlowca

  • Znajomość rynku branży dziecięcej będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do pracy rejon: Polska Południowa

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Umowę o pracę

  • Zakup produktów z portfolio firmy na preferencyjnych warunkach

O nas

DERFORM - jesteśmy silną, istniejącą od ponad 25 lat, rodzinną firmą, działającą w branży dziecięcej i młodzieżowej. Mamy ambicje, a dzięki nim ciągle się rozwijamy i wprowadzamy nowe projekty. Jesteśmy właścicielami marek BackUP, Kidea i Kidwell oraz licencjobiorcami brandu Disney.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - teren działania Region Polski Południowej.