Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

ACTIVE AGRO sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Firma ActiveAgro specjalizuje się w produkcji i sprzedaży innowacyjnych nawozów dolistnych. Oferowane produkty wykorzystywane są na szeroką skalę w rolnictwie i sadownictwie w całym Kraju. Zespół pracowników tworzą młodzi, zaangażowani ludzie pracujący z pasją , co wyróżnia ich na tle konkurencji.

Opis stanowiska:

  • obsługa dotychczasowych oraz intensywne poszukiwanie nowych klientów
  • rozwój sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów z klientami
  • tworzenie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków handlowych
  • realizowanie planów sprzedaży
  • monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (kierunkowe - rolnicze będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie handlowe w kontakcie bezpośrednim z klientem
  • doświadczenie w branży rolnej
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Ogłoszenie archiwalne