Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

"ARTYK" sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Artyk Sp. z o.o., jedna z największych firm w branży zabawkarskiej, obecna na rynku od 33 lat, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

       Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy
  • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych Klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie i utrzymanie trwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Udział w targach branżowych na terenie Polski

       Wymagania:

  • Praca dla jednego z kandydatów w obszarze województw: WARMIŃSKO-MAZURSKIE, PODLASKIE, LUBELSKIE i 1/2 MAZOWIECKIE.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży zabawkarskiej)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa pakietu Microsoft Office
  • Umiejętności negocjacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zorientowanie na cel i osiąganie wyników
  • Zaangażowanie, kreatywność oraz własna inicjatywa

       Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne