Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

INCHEM POLONIA SP. Z O.O.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Producent nowoczesnej chemii budowlanej, o ugruntowanej pozycji rynkowej, działający w sektorze Farb i Lakierów,
z siedzibą w woj. łódzkim do swojego profesjonalnego i ambitnego zespołu poszukuje:

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywny rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym poprzez:

  • Realizowanie celów sprzedażowych Spółki
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych z klientami
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów i technologii
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów u klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Znajomość rynku chemii budowlanej – mile widziana
  • Wiedza techniczna z obszaru chemii budowlanej – mile widziana
  • Wykształcenie średnie mile widziane wyższe techniczne lub stosowna wiedza praktyczna.
  • Koncentracja na zadaniach, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub innej preferowanej przez Kandydata formie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne