Ta oferta pracy jest nieaktualna od 591 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 24.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Projekt Plus Jarosław Węgorek

    Firma Projekt plus rozpoczęła swoją działalnośc w 1999 roku.

    Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej otworowej okna, drzwi, bramy.

    Region: lubelskie

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w terenie
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • doradztwo techniczne u klienta w zakresie oferowanych przez firmę towarów i usług
    • stałe monitorowanie rynku inwestycji budowlanych oraz działań konkurencji
    • realizowanie założonych planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży budowlanej na stanowiskach handlowych (przedstawiciel handlowy, doradca techniczno-handlowy, inżynier sprzedaży, specjalista ds. obsługi klienta itp.) mile widziane
    • wykształcenie min. średnie – mile widziane techniczne
    • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów i dużo pozytywnej energii
    • prawo jazdy kat. B min 3 lata aktywnie

     Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na terenie województwa Lubelskiego
    • wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażową
    • watrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • pracę w prężnym i dynamicznym zespole ludzi, pozytywnie nastawionych do życia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Projekt plus z siedzibą w Lublinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Projekt plus z siedzibą w Lublinie przy ul. Zamojska 53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.