Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CARPET DECOR by Fargotex - w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
    (Region: województwo dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, część woj. mazowieckiego)

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój sprzedaży dywanów na wyznaczonym rynku poprzez realizację założonych planów sprzedażowych;
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami;
    • Udzielanie wsparcia merytorycznego w zakresie oferowanych produktów;
    • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji dla klientów;
    • Pozyskiwanie nowych klientów;
    • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji;
    • Raportowanie wyników swojej działalności;
    • Budowanie silnej pozycji marki w danym regionie;

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży w branży związanej z wystrojem wnętrz;
    • Dobre umiejętności komunikacyjne;
    • Orientacja na wynik;
    • Samodzielność w działaniu;
    • Profesjonalna postawa w relacjach z klientami i długofalowa identyfikacja z firmą;
    • Silna motywacja do pracy i zaangażowanie;
    • Czynne Prawo jazdy kat B;
    • Gotowość do bardzo częstych podróży służbowych;

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie handlowej;
    • Stałą pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy;
    • Niezbędne narzędzia pracy;

    Fargotex to grupa pasjonatów dekoracji wnętrz!

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.