Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-04-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

    Opis stanowiska:

    • Obszar pracy: woj. małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie
    • Promocja i sprzedaż produktów specjalistycznych na rynku kosmetyki profesjonalnej (hurtownie i dystrybutorzy)
    • Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie
    • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
    • Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów
    • Raportowanie wyników
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów
    • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji
    • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i targów

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie - atutem będzie wykształcenie kosmetyczki lub kosmetologa
    • Wymagane doświadczenie w pracy w sprzedaży
    • Miejsce zamieszkania - Kraków
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z hurtowniami i dystrybutorami
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
    • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
    • Wymagane prawo jazdy kat. B
    • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

    Poszukujemy osoby:

    • Odpowiedzialnej nastawionej na realizację celów
    • Zaangażowanej
    • Dyspozycyjnej

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny
    • Narzędzia pracy
    • Szkolenia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę
    • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i dodatkowych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej