Przedstawiciel Handlowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy obecnym na rynku od przeszło 17 lat producentem chemii budowlanej i dystrybutorem materiałów ogólnobudowlanych. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju, stałe grono klientów i produkty cieszące się rosnącym zainteresowaniem.

    W związku z planami reorganizacji działu handlowego poszukujemy osób na stanowisko:

    Przedstawiciela Handlowego
    Preferowane miejsce zamieszkania: południowa część województwa lubelskiego

    Opis stanowiska:

    • regularne odwiedzanie obecnych klientów oraz nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami
    • wprowadzanie nowych produktów do punktów sprzedaży
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • monitorowanie rynku
    • raportowanie bieżących wyników pracy

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • otwartości i chęci zdobywania nowej wiedzy
    • umiejętności planowania i dobrej organizacji własnej pracy
    • prawo jazdy kat B
    • znajomości obsługi komputera

    Oferujemy:

    • przyjazne warunki pracy
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • dużą samodzielność, dającą możliwość rozwoju zawodowego
    • umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer...)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.