Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INCHEM POLONIA SP. Z O.O.

    Producent nowoczesnej  chemii budowlanej, o ugruntowanej pozycji rynkowej, działający w sektorze Farb i Lakierów, z siedzibą w woj. łódzkim do swojego profesjonalnego i ambitnego zespołu poszukuje:

    Obowiązki:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywny rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym poprzez:

    • Realizowanie celów sprzedażowych Spółki
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych z klientami
    • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów i technologii
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów u klienta

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
    • Znajomość rynku chemii budowlanej – mile widziana
    • Wiedza techniczna z obszaru chemii budowlanej – mile widziana
    • Wykształcenie średnie mile widziane wyższe techniczne lub stosowna wiedza praktyczna.
    • Koncentracja na zadaniach, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju

    Oferujemy:

    • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub innej preferowanej przez Kandydata formie
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INCHEM POLONIA SP.Z O.O. z siedzibą w Wisniowej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest INCHEM POLONIA SP.Z O.O.  z siedzibą w WIŚNIOWEJ GÓRZE .  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do INCHEM POLONIA SP. ZO.O. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez INCHEM POLONIA  z siedzibą w WIŚNIOWEJ GÓRZE  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.