Oferta pracy

BGJ PROFI SP. Z O.O.

Przedstawiciel Handlowy

BGJ PROFI SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży budowlanej w zakresie hydroizolacji i termoizolacji

  • Praca bezpośrednio z wykonawcami

  • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (firmy budowlane, )

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach

  • Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z firmami budowlanymi

  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne

  • Zapału do pracy i wytrwałości

  • Optymizmu i wiary w siebie

  • Zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne

  • Samochód służbowy

  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów ,laptop

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Firma Whitechem Polska zajmuje się sprzedażą materiałów hydro izolacyjnych , oraz pian poliuretanowych , izolacji natryskowych .Więcej informacji o produktach na stronie Whitechem.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje