Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

RCM SP Z O OO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów naszej firmy
  • utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji i klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • raportowanie wyników swojej pracy

Nasze wymagania

  • znajomość języków obcych
  • doświadczenie w sprzedaży
  • prawo jazdy kat.
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od uzyskanych wyników sprzedaży
  • przejrzyste warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Przedstawiciel Handlowy, lubelskie