Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Flora Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego,

  • pozyskiwanie klientów i budowanie stałych relacji z klientami na ustalonym terenie działania,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestnictwo w szkoleniach, targach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie rolnicze (rolnictwo, medycyna roślin, zootechnika, technika rolna i leśna, ochrona środowiska, ogrodnictwo) bądź praktyka rolnicza,

  • samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji,

  • znajomość pakietu Office.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w branży dystrybucji środków ochrony roślin, nawozów, rolnictwa, przetwórstwa rolnego, skupu płodów rolnych lub w pracy w gospodarstwie rolnym.

To oferujemy

  • umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz atrakcyjny system premii,

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • samochód osobowy, laptop, telefon komórkowy,

  • miła i rodzinną atmosferę pracy.

Flora Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą rodzinną. Produkujemy płody rolne zbóż, rzepaku, kukurydzy oraz buraki curkowe. Naszych partnerów darzymy szacunkiem i zaufaniem, oferując najwyższą jakość.

Przewiń do profilu firmy