Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie podległych województw - podlaskie, mazowieckie, lubelskie i warmińsko - mazurskie

  • zarządzanie polityką firmy oraz relacjami z Klientami na podległym terenie,

  • odpowiedzialność za rozwój marki LAVITA na podległym terenie,

  • aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy,

  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych.

Nasze wymagania

  • nastawienie na realizację celów,

  • chęć rozwoju osobistego,

  • otwartość na nowe wyzwania,

  • umiejętność logicznego myślenia,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów,

  • silna motywacja do osiągnięcia sukcesu,

  • min. średnie wykształcenie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,

  • możliwość zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie,

  • pracę na samodzielnym stanowisku,

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, komputer, telefon,

  • system opieki zdrowotnej – PZU opieka medyczna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Jeśli jesteś osobą ambitną, chcącą się rozwijać i podnosić swoje kompetencje, poszukującą nowych wyzwań a praca to dla Ciebie coś więcej niż tylko osiem godzin nudnej egzystencji DOŁĄCZ DO NAS.

Przewiń do profilu firmy