Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

JNT Group S.A. Sp. K.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Na rynku polskim firma JNT GROUP jest obecna od 1976 roku. Jesteśmy liderem z branży winiarskiej oferującym produkty pod znanymi i cenionymi markami. Od 2017 roku rozszerzyliśmy portfolio o kanał winny Fine Wine. Współpracujemy z winnicami z prawie wszystkich głównych regionów produkcyjnych na świecie, stale poszerzając i ulepszając naszą ofertę pod względem dopasowania do potrzeb rynku usług hotelarskich i gastronomicznych. W sierpniu 2018 roku nasza oferta powiększyła się o portfolio Wino Makłowicz oraz Platinum Wines.

ZADANIA:

  • efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży
  • realizacja celów i planów sprzedażowych
  • generowanie zamówień z obsługiwanych punktów
  • edukowanie i informowanie partnerów biznesowych o nowych produktach wchodzących na rynek
  • dbanie o wizerunek oraz utrzymywanie standardów ekspozycyjnych produktów
  • analiza aktywności rynkowej konkurencji (poziom cen, wprowadzanie nowych produktów, promocje, działania marketingowe)
  • raportowanie wykonywanych działań

OCZEKIWANIA:

  • umiejętności budowania relacji opartych na zaufaniu
  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży
  • orientację na cel, zaangażowanie i motywację
  • proaktywna postawa, szykanie nowych rozwiązań
  • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Zadania pełne wyzwań
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pakiet medyczny
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne