Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

ASCLEPIOS SAO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prośba o uzupełnienie zakresu obowiązków

Nasze wymagania

  • Potrafisz przekonywać ludzi, a nie udowadniać, że nie mają racji.

  • Wiesz co to znaczy tworzyć zespół, lubisz ludzi, lubisz z nimi rozmawiać.

  • Potrafisz opowiedzieć o swoich marzeniach w obcym języku.

  • Lubisz wyzwania, stawiasz na rozwój i wierzysz w zmiany.

  • Wykazujesz się inwencją i samodzielnością.

  • Szukasz stabilnej długoterminowej pracy, która pozwoli Ci realizować plany i oddawać się pasjom, a nie kolejnego szczebla do kariery.

  • masz wyższe wykształcenie;

  • znasz zagadnienia z branży farmaceutycznej;

  • masz doświadczenie w organizacji i prowadzeniu spotkań;

  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office;

  • masz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zapewniamy dynamiczną pracę w wymagającym środowisku biznesowym;

  • oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji;

  • wspieramy samodoskonalenie;

  • gwarantujemy potrzebne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy;

  • udostępniamy atrakcyjny pakiet socjalny;

ASCLEPIOS SA

Hurtownia Farmaceutyczna Asclepios jest spółką akcyjną, działającą na rynku od 1995 roku.

Od 2008 roku właścicielem spółki jest Fundusz Inwestycyjny Ortie. System logistyczny oparty jest na rozbudowanej w całym kraju sieci transportowej, kilku punktach przeładunkowych oraz na magazynach leków w Błoniach i Radonicach.

Obecnie firma współpracuje z ponad 500 szpitalami w Polsce, biorąc udział w coraz większej ilości postępowań przetargowych. Partnerami spółki są najwięksi producenci farmaceutyczni i medyczni, zatem Asclepios posiada w swojej ofercie większość dostępnych w Polsce leków dla lecznictwa zamkniętego. Prowadzi również samodzielny import leków szpitalnych.

Przewiń do profilu firmy