Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Klimas Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów w procesie sprzedaży w szczególności wsparcie przy wyborze produktów,
  • Realizowanie indywidualnego planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami pracy Przedstawiciela Handlowego i przy ścisłej współpracy z Działem Wsparcia Sprzedaży,
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz zgłaszanie propozycji nowych aktywności w ramach budowania sprzedaży do Przełożonego i Działu Wsparcia Sprzedaży,
  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz pozyskanych zamówień w systemie CRM,
  • Poszukiwanie nowych Klientów.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Nastawienie na osiąganie celów,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającą się
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w ciekawych projektach
  • …oraz bardzo dobrą atmosferę w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Przedstawiciel Handlowy, lubelskie