Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

KGH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zwiększanie udziałów firmy poprzez sprzedaż produktów Qeency oraz Great,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami,
  • Rozwijanie dystrybucji na powierzonym terenie.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Znajomość branży soków i napojów będzie dodatkowym atutem,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • Umiejętność poszukiwania nieszablonowych rozwiązań,
  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków,
  • Duża samodzielność i umiejętność organizacji czasu własnej pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Szerokie wsparcie marketingowe,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia, w tym samochód oraz telefon.

KGH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma KGH Polska Sp. z o.o. to lider w branży smoothie owocowo-warzywnych, napojów aloesowych, wody kokosowej oraz soków owocowych NFC i lemoniad, najwyższej jakości produktów pod marką Qeency oraz Great.

Przedstawiciel Handlowy, lubelskie