Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Nomeno sp. z o.o sp.kom.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów.

  • Przyjmowanie zamówień i systematyczna obsługa klientów.

  • Realizacja planu sprzedażowego.

  • Monitorowanie płatności klientów.

  • Aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów i akcjach promocyjno-handlowych.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Czynny udział w rozwoju biznesu.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami..

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku handlowca (mile widziane w branży fryzjerskiej).

  • Otwartość i komunikatywność, wysoka kultura osobista.

  • Pasja i zaangażowanie.

  • Niestandardowe, kreatywne podejście do wyzwań.

  • Inicjatywa, samodzielność i skuteczność w działaniu.

  • Umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu i zadań.

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, systematyczność.

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Chęć rozwoju zawodowego.

  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę ze znaną światowa marką kosmetyczną.

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży w środowisku międzynarodowym.

  • Ubezpieczenie Medyczne, Kartę Multisport i Ubezpieczenie Grupowe.

  • Stałe zatrudnienie, niezbędne narzędzia pracy.

  • Miłą, przyjazną atmosferę pracy.

Nomeno sp. z o.o sp.kom.

NOMENO - Firma handlowa o ugruntowanej pozycji rynkowej – wyłączny dystrybutor profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich marki REVLON PROFESSIONAL®, w związku z prężnym rozwojem poszukuje do pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w kanale BTB do obsługi salonów fryzjerskich na terenie woj. Lubelskiego.

Przewiń do profilu firmy