Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Alca plast PL Sp. z o.oO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • aktywne uczestnictwo w strategii działu sprzedaży i rozwoju firmy

  • tworzenie i aktualizowanie raportów handlowych na potrzeby firmy

  • udział w imprezach handlowych i prezentacjach dla klientów korporacyjnych

  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych

Nasze wymagania

  • preferujemy wykształcenie średnie / wyższe handlowe

  • atutem będzie doświadczenie w sprzedaży branży sanitarnej

  • warunkiem bezwzględnym jest znajomość obsługi MS Office

  • zalecana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • prawo jazdy B - aktywny kierowca

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie, duża obowiązkowość i samodzielność, lojalność i wiarygodność

To oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej i stale rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • dobre wynagrodzenie

  • nowoczesne, dynamicznie rozwijające się środowisko firmy

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • umowę o pracę po okresie próbnym, na czas nieokreślony

  • niezbędne narzędzia pracy- samochód służbowy, telefon, laptop

Alca plast PL Sp. z o.o

Alca Plast Sp z o.o. - Firma z branży sanitarnej poszukuje

przedstawiciela handlowego.

Czy czujesz, że masz potencjał i ducha przedsiębiorczości? Chcesz pracować dla dużej , czeskiej firmy produkcyjnej, jesteś komunikatywny, niezależny i nastawiony na sukcesy w sprzedaży?

Firma Alcaplast s. r. o., największy producent ceramiki sanitarnej w Europie Środkowej i Wschodniej, poszukuje do swojego zespołu przedstawiciela handlowego dla danego obszaru:

Województwo: mazowieckie, łódzkie, warmińsko- mazurskie, podlaskie, lubelskie.

Przewiń do profilu firmy

Informacje o miejscu pracy:

  • Oddział: Alcaplast PL Sp.z o.o. ul Ks. Londzina 47, 43-382 Bielsko-Biała

  • Miejsce pracy: w zależności od miejsca zamieszkania wnioskodawcy

  • Data rozpoczęcia: zgodnie z umową, może być natychmiast

  • Wynagrodzenie: do negocjacji

  • Forma zatrudnienia: pełny etat

  • Praca: jednozmianowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesłanie CV I REFERENCJI z poprzednich miejsc pracy.