Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Arbiter S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne prowadzenie sprzedaży usług ofertowanych przez firmę

  • praca na dużym portfelu klientów przekazanych w CRM i zainteresowanych ofertą

  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez rekomendację

  • prezentacja oferty, negocjacja warunków, zawieranie umowy

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • praca na terenie województwa miejsca zamieszkania

Nasze wymagania

  • nastawienie na rozwój oraz duże zaangażowanie, umiejętność finalizacji sprzedaży

  • prawo jazdy kat.

  • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży B2C

  • determinacja w osiąganiu celów i realizowaniu zadań

  • energia, charyzma, umiejętność rozmawiania z ludźmi

  • dar przekonywania i wysoka kultura osobista

  • dobra organizacja pracy własnej

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)

  • szybkość uczenia się systemów informatycznych (CRM)

To oferujemy

  • partnerska atmosfera i wsparcie wszystkich członków zespołu na każdym etapie współpracy

  • pełne przeszkolenie w zakresie oferowanych usług, wdrożenie do pracy na stanowisku

  • komfortowe warunki pracy: elastyczne godziny pracy, duża samodzielność w organizacji czasu pracy własnej

  • miejsce w zespole nastawionym na współpracę i rozwój

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe adekwatne do indywidualnych kompetencji i potrzeb

  • jasno postawione cele

  • stałe wsparcie i pomoc ze strony przełożonych, opieka mentora

  • niezbędne do pracy narzędzia

  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową

  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi premiami od sprzedaży

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Arbiter S.A. od 2009 roku działa w branży prawnej.

Wiemy, że nasza praca ma sens, wnosi konkretną wartość oraz daje poczucie samorealizacji.

Jesteśmy niezależni, ambitni i świadomi swoich umiejętności. Działamy profesjonalnie.

Jesteśmy specjalistami m.in. w sprawach odszkodowawczych.

Przewiń do profilu firmy