Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ARBENA SP. Z O.O.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań (namiotowe hale tunelowe)

  • Umacnianie istniejących kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych na podległym terenie

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych

  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych

  • Analiza i planowanie działań w regionie

  • Współpraca i wymiana informacji z zespołem

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności handlowe oraz interpersonalne,

  • Kreatywność oraz samodzielność w organizacji pracy

  • Zainteresowanie rolnictwem i gotowość do pogłębiania wiedzy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc atrakcyjną prowizję od zrealizowanej sprzedaży.

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Arbena Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce renomowanej firmy JOURDAIN – światowego lidera w branży wyposażenia budynków inwentarskich oraz zajmuje się sprzedażą lekkich hal magazynowych firmy Richel.

Przewiń do profilu firmy