Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Cersanit S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych w kanale tradycyjnym

  • Realizowanie planu sprzedażowego

  • Promowanie produktów firmy oraz budowanie i dbanie o ekspozycje u klientów

  • Dbanie o wizerunek firmy, w tym wdrażanie programów promocyjno-marketingowych

  • Śledzenie aktualnych trendów rynkowych w branży

  • Cykliczne raportowanie do przełożonych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze czujesz się w pracy z klientami i jesteś nastawiony na budowanie trwałych relacji

  • Umiejętności sprzedaży i negocjacji z powodzeniem wykorzystujesz w swojej codziennej pracy

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • Lubisz pracę w terenie i posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • Jesteś gotowy/a do pracy w woj. mazowieckim, lubelskim, obrzeża woj. mazowieckiego, małopolskiego

  • Znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel

Mile widziane

  • Znajomość branży budowlanej/wyposażenia łazienek będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z wiodących firm na rynku europejskim

  • Samochód służbowy, tablet, laptop i telefon

  • Jasny, oparty o cele system premiowy

  • Wysoką samodzielność w działaniu oraz zdobywanie wiedzy od ekspertów

  • Wsparcie zespołu przez cały okres zatrudnieni

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, w tym m.in. kurs j. angielskiego, dofinansowany przez pracodawcę

  • Pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy