Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Hensel Polska

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami (hurtownie, biura projektowe, firmy wykonawcze, przemysł)

  • realizacja planów sprzedaży

  • przygotowywanie wycen i ofert

  • prowadzenie szkoleń produktowych

  • organizacja promocji ogólnopolskich i lokalnych

Nasze wymagania

wysoka kultura osobista

prawo jazdy kategorii B

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

dodatkowym atutem będzie wykształcenie elektryczne i znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie i przyjazną atmosferę pracy

  • samochód służbowy, komputer przenośny i telefon komórkowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prywatną opiekę medyczną

  • po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Hensel jest niemieckim producentem systemów rozdziału energii elektrycznej z niemal 100 letnimi tradycjami. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rozdzielnic, puszek łączeniowych i dławnic. Jest uważany za specjalistę w dziedzinie wyjątkowo wymagających instalacji przemysłowych i komercyjnych. Mennekes jest światowym liderem rynku konektorów CEE i układów gniazd stosowanych w budownictwie i w przemyśle. Hensel Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem obu tych przedsiębiorstw w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli:

jesteś osobą uczciwą, kreatywną i godną zaufania. Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty i myślisz rozwiązaniami. Jeżeli chcesz solidnie pracować i dołączyć do zespołu sympatycznych, wzajemnie wspierających się ludzi, to jesteś osobą jakiej szukamy. Nie zwlekaj i wyślij swoje CV. Niezwłocznie skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i umówimy spotkanie.