Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie polityki handlowej w podległym sobie Regionie

  • realizowanie planów sprzedażowych w swoim Regionie

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • utrzymywanie długotrwałych dobrych relacji z Klientami

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • analizowanie i raportowanie dotyczące lokalnego rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku terenowego przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży)

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne

  • umiejętność negocjacji, znajomość i stosowanie skutecznych techniki sprzedaży

  • zorientowanie na sukces i na realizację powierzonych zadań

  • odpowiedzialność, dobra organizacja, zaangażowanie, wysoka kultura osobista

  • wykorzystywanie rozwiązań informatycznych do raportowania

  • dobra umiejętność obsługi komputera - MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przejrzyste zasady dodatkowego wynagradzania premiującego osiągnięte wyniki

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez program szkoleń

  • wsparcie marketingowe

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. jest ogólnopolskim dystrybutorem pełnej gamy elektronarzędzi oraz osprzętu, narzędzi ręcznych i warsztatowych, budowlanych, ogrodniczych i spawalniczych. Zaopatrujemy sklepy narzędziowe i rynek B2B.

PGN Sp. z o.o. to nowocześnie zarządzana firma rodzinna, nastawiona na wieloletni stabilny rozwój.

Przewiń do profilu firmy