Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Nasz Prąd S.A.O firmie

umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa agencyjna
4 000–19 380
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo i sprzedaż pomp ciepła i rozwiązań OZE,
  • pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych,
  • przekazywanie dokumentów do siedziby spółki,
  • współpraca z centralą i innymi członkami zespołu,
  • obsługa klienta wg najwyższych standardów,
  • godne reprezentowanie firmy w kontakcie z klientami.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista,
  • kreatywność, umiejętność komunikacji i negocjacji,
  • umiejętność organizowania własnej pracy,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania: 3 000zł podstawa + 3 000zł prowizji od podpisanej umowy sprzedaży pompy ciepła
  • samochód służbowy z kartą paliwową,
  • laptop i telefon,
  • szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające,
  • przyjazną atmosferę sprzyjająca rozwojowi.

O nas

Jesteśmy spółką akcyjną, która jest liderem w branży OZE.

Montujemy produkty renomowanych marek.

Bazujemy tylko i wyłącznie na własnych ekipach monterskich, dzięki czemu świadczymy najwyższą jakość usług.

Działamy na terenie całej Polski.

Przedstawiciel handlowy, lubelskie