Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

IKA POLSKA E. ROSZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów , przygotowanie ofert
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • przygotowanie i wprowadzanie zamówień do systemu
  • umacnianie pozytywnego wizerunku Firmy
  • monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji pracy
  • dobra znajomość lokalnego rynku
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w branży opakowań

To oferujemy

  • docelowo możliwy awans na stanowisko Dyrektora Oddziału
  • zatrudnienie w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń / podstawa + premia + prowizja od zysku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy

IKA POLSKA E. ROSZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

IKA POLSKA jest jednym z liderów polskiego rynku opakowań, artykułów higienicznych, taśm pakowych oraz profesjonalnych środków czystości. Od 2010 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o produkty niezbędne w każdym domu produkowane przez nas pod brandem MASTER a od 2012 rozpoczęliśmy dystrybucję podobnej linii produktów obecnej na rynku polskim od początku lat dziewięćdziesiątych pod brandem MORANA będącym własnością PGI Polymer Group Inc. (teraz The Berry Plastics and AVINTIV ).

Przedstawiciel Handlowy, lubelskie