Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

KZ9 Sp. z o. o. Sp. KO firmie

5 200–7 000
brutto / mies.
  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów na podległym terenie
  • Profesjonalne doradztwo i rozwój sprzedaży produktów - praca w oparciu o cele sprzedażowe
  • Prowadzenie negocjacji i budowanie długofalowych oraz efektywnych relacji z klientem
  • Współpraca z kluczowymi Partnerami oraz aktualizowanie postępu rozmów biznesowych

Nasze wymagania

  • Myślisz, że w sprzedaży osiągnąłeś już wszystko? Chciałbyś coś zmieniać i się rozwijać?
  • Cechuje Cię duża samodzielność i koncentracja na cel?
  • Masz dar przekonywania i zdolności sprzedażowe?
  • Urok osobisty powoduje, że długofalowe relacje z Klientem to czysta przyjemność?
  • Lubisz wyzwania i uwielbiasz osiągać cele?
  • Doświadczenie i praca w środowisku FMCG, będzie Twoim atutem!

To oferujemy

  • Możliwość pracy z produktem o bardzo wysokim potencjale! Pracę dla lidera rynku FMCG
  • Work-life balance
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przemyślany i realny system prowizyjny
  • Wsparcie techniczne, marketingowe i sprzedażowe obsługiwanych Klientów
  • Realizacja sprzedaży z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji i specjalistycznego CC
  • Zatrudnienie w ramach działalności gospodarczej lub umowy o pracę
  • Narzędzia, które pozwolą Ci się skupić na efektywnej pracy, a nie biurokracji
  • Samochód służbowy z Kartą Paliwową (także do celów prywatnych)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo

KZ9 Sp. z o. o. Sp. K

Od wielu lat nasza kadra specjalizuje się w obsłudze sektora FMCG oraz usług w rozmaitych kanałach dystrybucji.

Realizujemy także terenowe zadania specjalne dla naszych Partnerów!

Budujemy i zarządzamy skutecznymi zespołami dedykowanymi do sprzedaży, merchandisingu, tak aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na podstawowej działalności firmy.

Jesteśmy pewni, że również my jesteśmy w stanie wspólnie z Tobą wdrożyć innowacje i zdobyć niejeden szczyt.

Przedstawiciel Handlowy, lubelskie