Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Grupa Śnieżka

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • Współpraca z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych firm wykonawczych realizujących prace na elewacjach

  • Doradztwo techniczne i prowadzenie instruktażu/szkoleń z zakresu oferowanych produktów i usług (systemy ociepleń naszej marki Foveo Tech - https://www.foveotech.pl)

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Zwiększanie bazy danych firm wykonawczych

  • Bieżąca analiza rynku pod kątem trendów, produktów i działań konkurencji

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych wyrobów

  • Bieżące raportowanie swoich działań i efektów prac

  • Aktywny udział w akcjach promocyjnych, usprawnianie dotychczasowych i proponowanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Przejawiasz silną motywację do pracy i dyspozycyjność

  • Wykazujesz postawę wskazująca na maksymalne zaangażowanie w realizowane zadania

  • Optymizm, empatia i entuzjazm towarzyszą Ci w codziennym działaniu

  • Chcesz się rozwijać i cechuje Cię otwartość na uczenie się nowych rzeczy

  • Masz wykształcenie minimum średnie

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dodatkowym atutem będzie Twoja znajomość cyklu zakupowego klienta i procesu sprzedaży

To oferujemy

  • Umowę o współpracy marketingowej w miejscu pełnym pasji do barw

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć

  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację

  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp do m.in. kart multisport, ofert kulturalnych, sklepów, wyjazdów indywidualnych.

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, tj. samochód służbowy, laptop, tablet i telefon

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Zaaplikuj i daj się poznać!

Tym samym informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy