Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Profi S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klienta

  • aktywna sprzedaż oferowanych produktów na podległym terenie oraz dbanie o ich odpowiednią ekspozycję

  • realizacja zakładanych planów sprzedaży

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długotrwałych relacji z Klientami

Podział czasu pracy
95%

Praca w terenie

5%

Administracja

Nasze wymagania

  • jesteś dyspozycyjny/a

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego na rynku spożywczym

  • potrafisz nawiązywać i budować relacje

  • jesteś osobą godną zaufania

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  • lubisz kontakt z ludźmi i pracę pełną wyzwań

  • preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Lublin i okolice

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników

  • pracę w renomowanej firmie będącej liderem branży FMCG

  • możliwość rozwoju

  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie, która jest liderem w swojej branży

  • samochód służbowy, telefon

  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, bogaty pakiet z ZFŚS)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Szukasz czegoś nowego? Masz obawy czy zmiana będzie dla Ciebie dobra?

Jeśli chcesz się o tym przekonać, to zrób tylko 1 krok - daj nam znać, że chcesz porozmawiać.

Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a może otworzyć nowe możliwości. Spotkaj się z nami i przekonaj się czy PROFI S.A. to miejsce, gdzie będziesz się dobrze czuć.

Pokażemy Ci miejsce pracy, opowiemy za co będziesz odpowiadać, poznasz naszą codzienność.

Wystarczy, że do nas się zgłosisz.

Profi S.A.

Profi S.A. wyrosła na wartościach firmy rodzinnej, która z szacunkiem podchodzi do ludzi i tradycji oraz z odwagą patrzy w przyszłość. Dlatego dzisiaj, po niemal 30 latach, jesteśmy jednym z największych producentów żywności w Polsce, nowoczesnym przedsiębiorstwem, które stawia na rozwój i innowacje. Z pasją rozwijamy trzy marki: Profi, JemyJemy i Pasztet Dworski, oferujące pasztety, zupy gotowe oraz pasztety premium.

Przewiń do profilu firmy