Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Nowa Elektro Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy

  • Negocjacje handlowe oraz regularne spotkania z partnerami handlowymi,

  • Analiza sytuacji rynkowej na obsługiwanym terenie

  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych

  • Raportowanie i współpraca z Dyrektorem Oddziału

  • Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami firmy,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane elektrotechniczne

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej

  • Znajomość rynku hurtowego i inwestycyjnego

  • Umiejętność negocjacji i budowania długofalowych relacji z klientami

  • Dojrzałość biznesowa, strategiczne myślenie.

  • Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Doskonała organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów

  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność oraz samodzielność

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • Umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami sprzedażowymi

  • Udział w projektach rozwojowych, szkoleniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Możliwość pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy również stacjonarnie

WYGODNIE. KOMPLEKSOWO. NA CZAS

Nowa Elektro to jedna z największych hurtowni elektrycznych i fotowoltaicznych w kraju. Zakupy zrobisz w 39 oddziałach hurtowych i marketach samoobsługowych w całej Polsce, a także online na nowaelektro.pl.

Do naszej grupy należy także spółka Solar Progress Solutions, zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi, a także firma Nowa LED, dzięki której wykonasz i zmodernizujesz oświetlenie w hali, magazynie czy biurze. Oferujemy także prefabrykację rozdzielnic oraz projekty oświetleniowe od projektu po realizację. Dysponujemy własnym transportem, który dostarcza towar do klienta, oferujemy szybkie wysyłki spedycją, a także odbiór własny paczek z nowaBOX przy wybranych oddziałach.

Przewiń do profilu firmy