Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Eurotanks Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy
  • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Negocjowanie warunków handlowych z kontrahentami
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy
  • Uczestnictwo w wydarzeniach targowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Nastawienie na osiąganie zamierzonych celów
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy. B

To oferujemy

  • Pracę z miejsca zamieszkania
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Możliwość rozwoju

Eurotanks Sp. z o.o.

Eurotanks Sp. z o.o. to międzynarodowa firma z centralą w Szwecji. Działalność w Polsce została rozpoczęta w 1993 we Wrocławiu. Eurotanks Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku w produkcji schładzalników do mleka. Nasze urządzenia można znaleźć na wszystkich kontynentach.

Przedstawiciel Handlowy, Lublin