Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Atut Rental Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 30 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu,sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu w Lublinie jako:

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie codziennych wizyt handlowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Monitorowanie rynku i zapotrzebowania na sprzęt,
  • Organizowanie pokazów sprzętu,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letni staż na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość rynku budowlanego oraz maszyn.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjny system premiowania,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód),
  • Bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, program MultiSport, dofinansowanie urlopu, ubezpieczenie na życie,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i jabłkowe poniedziałki :)

Pracownicy są naszą największą wartością!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, w celu prowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.''

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy