Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

PME Sp z o.o.O firmie

3 5007 500 brutto / mies.
  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dzięki stale rosnącej sprzedaży firma o zasięgu ogólnopolskim, która aktywnie rozwija swoją profesjonalną kadrę specjalistów poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Twoje obowiązki to:

  • Sprzedaż produktów generujących oszczędności dla Klienta,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji biznesowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Pozyskiwanie Klientów na wyznaczonym terenie,
  • Badanie rynku i analiza nowych produktów,
  • Opieka nad powierzoną bazą Klientów.

To Ciebie Szukamy, jeżeli:

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w zakresie B2B,
  • Umiesz pozyskiwać Klientów,
  • Organizacja pracy własnej to Twoja mocna strona,
  • Lubisz sprzedaż i jesteś ukierunkowany/a na cel oraz wynik,
  • Nawiązywanie nowych kontaktów nie jest dla Ciebie problemem,
  • Masz pozytywne nastawienie do świata,
  • Jesteś fanem nowoczesnych rozwiązań i nowinek technologicznych,
  • Szukasz miejsca pracy gdzie możesz się rozwijać.

Co możesz otrzymać?

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00 z możliwością indywidualnych ustaleń,
  • Wynagrodzenie dwuelementowe: postawa i atrakcyjna premia,
  • Niezbędne do pracy narzędzia: telefon komórkowy, komputer, samochód,
  • Asystenta do wsparcia w pracy biurowej,
  • Możliwość zdobycia kompetencji sprzedażowych w ramach realizacji projektu,
  • Możliwość pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne