Przedstawiciel Handlowy

  • Lublin, lubelskie
  • Chemiczna 5, 20-329 Lublin, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 04.09.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 04.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: MAKRO Cash & Carry Lublin
    Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

    JEŻELI:

    • Kieruje Tobą ciekawość i nie boisz się nowych wyzwań;
    • Posiadasz umiejętność stosowania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta;
    • Jazda samochodem sprawia Ci przyjemność;
    • Masz dwuletnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem;
    • Lubisz spotykać nowych ludzi i ambitne cele pobudzają Cię do działania;
    ZOSTAŃ PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM W MAKRO!

    CZEKA NA CIEBIE:

    • umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego atrakcyjne wynagrodzenie całkowite - u nas możesz zarobić powyżej 5000 zł. brutto miesięcznie
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)
    • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
    • służbowy samochód, laptop i telefon komórkowy

    TWOJE GŁÓWNE ZADANIA PO POZYTYWNYM ZAKOŃCZENIU PROGRAMU:

    • budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
    • identyfikacja potrzeb klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby
    • realizacja celów sprzedaży
    • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
    • przygotowywanie raportów i analiz
    • ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych
    MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

    Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl