Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Sales Rangers Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Sales Rangers jest firmą zajmująca się outsourcingiem sił sprzedaży. Dla naszego klienta z segmentu FMCG, lidera w swojej branży, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Budowanie dystrybucji poprzez sprzedaż produktów.
  • Pozyskiwanie zamówień oraz kontrola ich przepływu.
  • Realizacja zadań promocyjnych.
  • Wprowadzanie nowych produktów firmy.
  • Budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie.
  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji.
  • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość lokalnego rynku.
  • Umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami.
  • Dynamizm i pasja w realizacji zadań.
  • Otwartość na nowe wyzwania.
  • Nastawienie na osiąganie wyników.
  • Umiejętność obsługi pakietu Office (Excell, Word).
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie.
  • Możliwość realizacji nowych, ciekawych wyzwań oraz projektów.
  • Treningi i szkolenia biznesowe.
  • Motywujący system wynagrodzenia bonusowego z gwarantowaną podstawą.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” lub „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez Sales Rangers Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Koszykowej 60/62 lok. 43, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy