Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

NTH sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ogólnopolska Firma w branży Higieny dla Instytucji  "Away from Home"

zatrudni :

OPIS STANOWISKA

  • Budowa i rozwój sprzedaży na podległym terenie
  • Realizacja planów sprzedaży oraz  celów jakościowych
  • Doradztwo handlowe, opieka posprzedażowa, szkolenia produktowe
  • Aktywne wdrażanie nowych produktów oraz rozwiązań z oferty Firmy
  • Planowanie, realizacja i raportowanie działań handlowych
  • Kształtowanie Pozytywnego wizerunku Firmy na zewnątrz, oraz przestrzeganie zasad etyki, norm zawodowych i kultury osobistej

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielna organizacja pracy
  • solidność w planowaniu i realizacji zadań
  • orientacja na stawiane cele
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży higieny dla instytucji będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • wsparcie marketingowe i merytoryczne w procesie sprzedaży
  • zarobki uzależnione od wyników pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia po okresie próbnym
  • samochód służbowy, telefon, tablet

Ogłoszenie archiwalne