Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijający się portal sprzedaży aukcyjnej maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz rolnictwa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych przedmiotów (maszyn i urządzeń) do sprzedaży w formie licytacji na portalu,
  • realizacja strategii sprzedaży oraz założonych planów na podległym terenie,
  • zawieranie umów pośrednictwa w sprzedaży,
  • weryfikacja i ocena stanu technicznego maszyn,
  • przygotowanie raportów/sprawozdań,

Wymagania:

  • doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z Klientem,
  • umiejętności analizy danych sprzedażowych oraz potrzeb Klienta,
  • nastawienie na cele i realizację zadań,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  •  znajomość branży maszyn rolniczych i budowlanych będzie dodatkowym atutem,
  • własny samochód oraz prawo jazdy,

Oferujemy:

  • ciekawą i pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, zaangażowania i osiąganych wyników,
  • dużą swobodę w prowadzeniu własnych działań handlowych,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy