Przedstawiciel Handlowy

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 03.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MC-Bauchemie jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej. Zatrudniając ponad 1800 pracowników w przeszło 40 krajach świata, MC-Bauchemie należy w swoich obszarach działalności do liderów w branży. Produkcję i dystrybucję w Polsce prowadzi z sukcesem od 1994 roku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obszar działania: woj. wielkopolskie, lubuskie i zachodniopomorskie

Zakres zadań:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • opracowywanie ofert handlowo-technicznych,
  • tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami, wykonawcami oraz architektami,
  • zapewnienie klientom wsparcia handlowego i technicznego przy realizacji kontraktów,
  • systematyczne raportowanie o wynikach,
  • realizacja planowanych celów budżetowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe budowlane lub chemiczne,
  • umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy i planowania,
  • samodzielność i nastawienie na realizację celu,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1) będzie atutem,
  • praktyczna znajomość programów MS Word, Excel, Outlook, Power Point,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet socjalny, w tym możliwość skorzystania z karty Multisport,
  • samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do realizacji ww. zadań,
  • szanse rozwoju zawodowego poprzez uczestniczenie w szkoleniach m.in. w centrali firmy w Niemczech.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t.jed. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest MC Bauchemie Sp. z o. o. z siedzibą w Środzie Wlkp., ul. Prądzyńskiego 20. Dane osobowe zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.".