Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-01-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od 35 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    (branża techniczna)
    Miejsce pracy: Poznań/home office (teren działania: woj. Lubuskie, bez części płn.)
    (nr ref: PH/LUB/01/2018)

    Jeśli lubisz zagadnienia techniczne i chcesz się w tym obszarze rozwijać, jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami, to Ciebie właśnie szukamy.

    Zadania:

    • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
    • realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku (produkty techniczne)
    • doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych
    • utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami i ich obsługa
    • bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne
    Wymagania:
    • minimum 1,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży B&B (najchętniej technicznej)
    • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
    • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik
    • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
    • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
    • wysoka motywacja, samodyscyplina
    • dobra organizacja czasu pracy
    • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne
    • umiejętność obsługi komputera
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy
    • pracę w firmie  będącej liderem w swojej branży
    • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
    • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
    • życzliwą i przyjazną atmosferę pracy
    • umowę o pracę
    • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon
    • opiekę medyczną
    • karnet sportowy
    • ubezpieczenie na życie

    Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny z zaznaczeniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ”

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”