Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Usługowo-Handlowe Beata Niebieszczańska

    zatrudni osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego

     Zakładów Mięsnych Niebieszczańscy

     Jest to firma funkcjonująca od ponad 25 lat na rynku polskim (teren południowo-zachodniej Polski), posiadająca sieć sklepów firmowych, a także licznych odbiorców hurtowych i detalicznych na terenie kraju.

    W związku z intensywnym rozwojem firmy oraz planami ekspansji poszukujemy przedstawicieli handlowych.

     Opis stanowiska:
    • zbudowanie rynku sprzedaży
    • realizacja sprzedaży na wyznaczonym poziomie
    • monitorowanie potencjału klientów
    • aktywne uczestnictwo w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy
    Wymagania:
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży
    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
    • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu oraz silna orientacja na wynik
    • aktywny udział w procesie sprzedaży (w tworzeniu strategii sprzedaży), budowy relacji z klientami
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • pracę w renomowanej firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop itp.)
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i zaangażowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"