Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    CoviMed poszukuje
    na terenie całej Polski
    Przedstawicieli Handlowych
    do sprzedaży :
    Kwasu Hialuronowego, Technologii Lipogems® oraz ZipLine® stosowanych w ortopedii.

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów,
    • Prezentacje produktów i sporządzanie ofert,
    • Realizacja planów sprzedaży,
    • Raportowanie działalności handlowej,
    • Uczestnictwo w zjazdach i szkoleniach,
    • Wynagrodzenie prowizyjne.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży produktów ortopedycznych lub rehabilitacyjnych,
    • Znajomości komunikatywnej języka angielskiego,
    • Komunikatywności, otwartości, umiejętności nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
    • Wysokiej kultury osobistej i etycznych zachowań handlowych.

    Oferta skierowana wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą.

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klauzula dla kandydata

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Covimed Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Przelot 10, 04-622 Warszawa, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Zgoda na przetwarzanie danych

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Covimed Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Przelot 10, 04-622 Warszawa (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Klauzula informacyjna w sprawie przetwarzania danych osobowych

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Covimed Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Przelot 10 04-622 Warszawa. W sprawie danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się na wskazany powyżej adres lub mailowo na adres: [email protected]
    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji.
    3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy. Po tym okresie zostaną usunięte.
    4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu
    5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    6) Odbiorcami Twoich danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.
    7) Administrator nie będzie przekazywał Pani/Pana danych do krajów poza obszar UE
    8)Pani/Pan dane nie są profilowane