Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • lubuskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 08.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAG-KRAK A. i R. Pluta Sp. Jawna
    Wiodąca firma produkcyjno-handlowa o międzynarodowym zasięgu z branży techniki zamocowań i narzędzi ręcznych zlokalizowana w Krakowie poszukuje:

    Opis stanowiska:

    • Budowanie, utrzymanie i rozwój relacji z aktualnymi kontrahentami firmy
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych
    • Raportowanie wyników sprzedaży
    • Negocjacje handlowe
    • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w: branży narzędziowej, metalowej, elektrycznej, hydraulicznej lub budowlanej
    • Mile widziana znajomość lokalnego rynku artykułów metalowych, narzędzi ręcznych lub materiałów budowlanych
    • Minimum średnie wykształcenie
    • Prawo jazdy kat B.
    • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Doskonała organizacja pracy
    • Nastawienie na wyniki
    • Samodzielność
    • Zaangażowanie
    • Inicjatywa i aktywność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja + premie)
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzanych zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity: Dz. U. z 2002r Nr 101, poz. 926 ze zm.).
    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.